Vishay Dale RWR81NR510FRB12
RWR81NR510FRB12
Part No.:
RWR81NR510FRB12
Datasheet:
RWR81NR510FRB12.pdf
Description:
RES 0.51 OHM 1W 1% WW AXIAL