Vishay Dale RWR81NR511FRB12
RWR81NR511FRB12
Part No.:
RWR81NR511FRB12
Datasheet:
RWR81NR511FRB12.pdf
Description:
RES 0.511 OHM 1W 1% WW AXIAL