Vishay Dale RWR81NR604FRB12
RWR81NR604FRB12
Part No.:
RWR81NR604FRB12
Datasheet:
RWR81NR604FRB12.pdf
Description:
RES 0.604 OHM 1W 1% WW AXIAL