Vishay Dale RWR81NR620FRB12
RWR81NR620FRB12
Part No.:
RWR81NR620FRB12
Datasheet:
RWR81NR620FRB12.pdf
Description:
RES 0.62 OHM 1W 1% WW AXIAL