Vishay Dale RWR81NR665FRB12
RWR81NR665FRB12
Part No.:
RWR81NR665FRB12
Datasheet:
RWR81NR665FRB12.pdf
Description:
RES 0.665 OHM 1W 1% WW AXIAL