Vishay Dale RWR81NR681FMB12
RWR81NR681FMB12
Part No.:
RWR81NR681FMB12
Datasheet:
RWR81NR681FMB12.pdf
Description:
RES 0.681 OHM 1W 1% WW AXIAL