Vishay Dale RWR81NR681FRB12
RWR81NR681FRB12
Part No.:
RWR81NR681FRB12
Datasheet:
RWR81NR681FRB12.pdf
Description:
RES 0.681 OHM 1W 1% WW AXIAL