Vishay Dale RWR81NR715FRB12
RWR81NR715FRB12
Part No.:
RWR81NR715FRB12
Datasheet:
RWR81NR715FRB12.pdf
Description:
RES 0.715 OHM 1W 1% WW AXIAL