Vishay Dale RWR81NR750FRB12
RWR81NR750FRB12
Part No.:
RWR81NR750FRB12
Datasheet:
RWR81NR750FRB12.pdf
Description:
RES 0.75 OHM 1W 1% WW AXIAL