Vishay Dale RWR81NR806FRBSL
RWR81NR806FRBSL
Part No.:
RWR81NR806FRBSL
Datasheet:
RWR81NR806FRBSL.pdf
Description:
RES 0.806 OHM 1W 1% WW AXIAL