Vishay Dale RWR81NR825FRB12
RWR81NR825FRB12
Part No.:
RWR81NR825FRB12
Datasheet:
RWR81NR825FRB12.pdf
Description:
RES 0.825 OHM 1W 1% WW AXIAL