Vishay Dale RWR81NR909FRB12
RWR81NR909FRB12
Part No.:
RWR81NR909FRB12
Datasheet:
RWR81NR909FRB12.pdf
Description:
RES 0.909 OHM 1W 1% WW AXIAL