Vishay Dale RWR81NR953FRB12
RWR81NR953FRB12
Part No.:
RWR81NR953FRB12
Datasheet:
RWR81NR953FRB12.pdf
Description:
RES 0.953 OHM 1W 1% WW AXIAL