Vishay Dale RWR81NR976FRB12
RWR81NR976FRB12
Part No.:
RWR81NR976FRB12
Datasheet:
RWR81NR976FRB12.pdf
Description:
RES 0.976 OHM 1W 1% WW AXIAL