Vishay Dale RWR82N1500FSB12
RWR82N1500FSB12
Part No.:
RWR82N1500FSB12
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Through Hole Resistors
Package:
Axial
Datasheet:
RWR82N1500FSB12.pdf
Description:
RES 150 OHM 1.5W 1% AXIAL