Vishay Dale RWR82N1R00FSB12
RWR82N1R00FSB12
Part No.:
RWR82N1R00FSB12
Datasheet:
RWR82N1R00FSB12.pdf
Description:
RES 1 OHM 1.5W 1% AXIAL