Vishay Dale RWR82N4R02FSRSL
RWR82N4R02FSRSL
Part No.:
RWR82N4R02FSRSL
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Through Hole Resistors
Package:
Axial
Datasheet:
RWR82N4R02FSRSL.pdf
Description:
RES 4.02 OHM 1.5W 1% AXIAL