Vishay Dale RWR82N5R23FSB12
RWR82N5R23FSB12
Part No.:
RWR82N5R23FSB12
Datasheet:
RWR82N5R23FSB12.pdf
Description:
RES 5.23 OHM 1.5W 1% AXIAL