Vishay Dale RWR82S1R00BRS73
RWR82S1R00BRS73
Part No.:
RWR82S1R00BRS73
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Through Hole Resistors
Package:
Axial
Datasheet:
RWR82S1R00BRS73.pdf
Description:
RES 1 OHM 1.5W 0.1% AXIAL