Vishay Dale RWR82S2R00BRS70
RWR82S2R00BRS70
Part No.:
RWR82S2R00BRS70
Datasheet:
RWR82S2R00BRS70.pdf
Description:
RES 2 OHM 1.5W 0.1% AXIAL