Vishay Dale RWR82SR130FSB12
RWR82SR130FSB12
Part No.:
RWR82SR130FSB12
Datasheet:
RWR82SR130FSB12.pdf
Description:
RES 0.13 OHM 1.5W 1% AXIAL