Vishay Dale RWR82SR160FSB12
RWR82SR160FSB12
Part No.:
RWR82SR160FSB12
Datasheet:
RWR82SR160FSB12.pdf
Description:
RES 0.16 OHM 1.5W 1% AXIAL