Vishay Dale RWR82SR220FSB12
RWR82SR220FSB12
Part No.:
RWR82SR220FSB12
Datasheet:
RWR82SR220FSB12.pdf
Description:
RES 0.22 OHM 1% 1.5W AXIAL