Vishay Dale RWR82SR240FSB12
RWR82SR240FSB12
Part No.:
RWR82SR240FSB12
Datasheet:
RWR82SR240FSB12.pdf
Description:
RES 0.24 OHM 1.5W 1% AXIAL