Vishay Dale RWR82SR249FSBSL
RWR82SR249FSBSL
Part No.:
RWR82SR249FSBSL
Datasheet:
RWR82SR249FSBSL.pdf
Description:
RES 0.249 OHM 1.5W 1% AXIAL