Vishay Dale RWR82SR390FSB12
RWR82SR390FSB12
Part No.:
RWR82SR390FSB12
Datasheet:
RWR82SR390FSB12.pdf
Description:
RES 0.39 OHM 1.5W 1% AXIAL