Vishay Dale RWR82SR750FSB12
RWR82SR750FSB12
Part No.:
RWR82SR750FSB12
Datasheet:
RWR82SR750FSB12.pdf
Description:
RES 0.75 OHM 1.5W 1% AXIAL