Vishay Dale RWR82SR866FSB12
RWR82SR866FSB12
Part No.:
RWR82SR866FSB12
Datasheet:
RWR82SR866FSB12.pdf
Description:
RES 0.866 OHM 1.5W 1% AXIAL