Vishay Dale RWR82SR953FSB12
RWR82SR953FSB12
Part No.:
RWR82SR953FSB12
Datasheet:
RWR82SR953FSB12.pdf
Description:
RES 0.953 OHM 1.5W 1% AXIAL