Vishay Dale RWR84S1072FRB12
RWR84S1072FRB12
Part No.:
RWR84S1072FRB12
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Through Hole Resistors
Package:
Axial
Datasheet:
RWR84S1072FRB12.pdf
Description:
RES 10.7K OHM 7W 1% WW AXIAL