Vishay Dale RWR84S10R0FRB12
RWR84S10R0FRB12
Part No.:
RWR84S10R0FRB12
Datasheet:
RWR84S10R0FRB12.pdf
Description:
RES 10 OHM 7W 1% WW AXIAL