Vishay Dale RWR84S1212FRB12
RWR84S1212FRB12
Part No.:
RWR84S1212FRB12
Datasheet:
RWR84S1212FRB12.pdf
Description:
RES 12.1K OHM 7W 1% WW AXIAL