Vishay Dale RWR84S1271FMB12
RWR84S1271FMB12
Part No.:
RWR84S1271FMB12
Datasheet:
RWR84S1271FMB12.pdf
Description:
RES 1.27K OHM 7W 1% WW AXIAL