Vishay Dale RWR84S1271FRB12
RWR84S1271FRB12
Part No.:
RWR84S1271FRB12
Datasheet:
RWR84S1271FRB12.pdf
Description:
RES 1.27K OHM 7W 1% WW AXIAL