Vishay Dale RWR84S12R4FRB12
RWR84S12R4FRB12
Part No.:
RWR84S12R4FRB12
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Through Hole Resistors
Package:
Axial
Datasheet:
RWR84S12R4FRB12.pdf
Description:
RES 12.4 OHM 7W 1% WW AXIAL