Vishay Dale RWR84S13R3FRB12
RWR84S13R3FRB12
Part No.:
RWR84S13R3FRB12
Datasheet:
RWR84S13R3FRB12.pdf
Description:
RES 13.3 OHM 7W 1% WW AXIAL