Vishay Dale RWR84S1401FRB12
RWR84S1401FRB12
Part No.:
RWR84S1401FRB12
Datasheet:
RWR84S1401FRB12.pdf
Description:
RES 1.4K OHM 7W 1% WW AXIAL