Vishay Dale RWR84S17R8FRB12
RWR84S17R8FRB12
Part No.:
RWR84S17R8FRB12
Datasheet:
RWR84S17R8FRB12.pdf
Description:
RES 17.8 OHM 7W 1% WW AXIAL