Vishay Dale RWR84S18R2FRB12
RWR84S18R2FRB12
Part No.:
RWR84S18R2FRB12
Datasheet:
RWR84S18R2FRB12.pdf
Description:
RES 18.2 OHM 7W 1% WW AXIAL