Vishay Dale RWR84S1R00FMB12
RWR84S1R00FMB12
Part No.:
RWR84S1R00FMB12
Datasheet:
RWR84S1R00FMB12.pdf
Description:
RES 1 OHM 7W 1% WW AXIAL