Vishay Dale RWR84S1R40FRB12
RWR84S1R40FRB12
Part No.:
RWR84S1R40FRB12
Datasheet:
RWR84S1R40FRB12.pdf
Description:
RES 1.4 OHM 7W 1% WW AXIAL