Vishay Dale RWR84S1R58FRB12
RWR84S1R58FRB12
Part No.:
RWR84S1R58FRB12
Datasheet:
RWR84S1R58FRB12.pdf
Description:
RES 1.58 OHM 7W 1% WW AXIAL