Vishay Dale RWR84S1R65FRB12
RWR84S1R65FRB12
Part No.:
RWR84S1R65FRB12
Datasheet:
RWR84S1R65FRB12.pdf
Description:
RES 1.65 OHM 7W 1% WW AXIAL