Vishay Dale RWR84S20R0FRB12
RWR84S20R0FRB12
Part No.:
RWR84S20R0FRB12
Datasheet:
RWR84S20R0FRB12.pdf
Description:
RES 20 OHM 7W 1% WW AXIAL