Vishay Dale RWR84S21R5FRB12
RWR84S21R5FRB12
Part No.:
RWR84S21R5FRB12
Datasheet:
RWR84S21R5FRB12.pdf
Description:
RES 21.5 OHM 1% 7W AXIAL