Vishay Dale RWR84S2371FPB12
RWR84S2371FPB12
Part No.:
RWR84S2371FPB12
Datasheet:
RWR84S2371FPB12.pdf
Description:
RES 2.37K OHM 7W 1% WW AXIAL