Vishay Dale RWR84S2431FRB12
RWR84S2431FRB12
Part No.:
RWR84S2431FRB12
Datasheet:
RWR84S2431FRB12.pdf
Description:
RES 2.43K OHM 7W 1% WW AXIAL