Vishay Dale RWR84S26R7FRB12
RWR84S26R7FRB12
Part No.:
RWR84S26R7FRB12
Datasheet:
RWR84S26R7FRB12.pdf
Description:
RES 26.7 OHM 7W 1% WW AXIAL