Vishay Dale RWR84S27R4FPB12
RWR84S27R4FPB12
Part No.:
RWR84S27R4FPB12
Datasheet:
RWR84S27R4FPB12.pdf
Description:
RES 27.4 OHM 7W 1% WW AXIAL