Vishay Dale RWR84S27R4FRB12
RWR84S27R4FRB12
Part No.:
RWR84S27R4FRB12
Datasheet:
RWR84S27R4FRB12.pdf
Description:
RES 27.4 OHM 7W 1% WW AXIAL